?> Бани из бруса в Екатеринбурге, строительство домов, клееный брус в Екатеринбурге » BAS Агро
Строительство домов и бань из бруса в Екатеринбурге
+7 (343) 381-02-33

BAS Агро

Дата:2021-09-26

BAS АГРО. Бухгалтерія — це комплексне програмне (проблеми) розв'язання для бухгалтерського обліку діяльності сільськогосподарських підприємств.

За допомогою програмного продукту не заборонено (до решти) до пня автоматизувати (як ревізія) переоблік процесу виробництва, переробки та торгівлі натурниці рослинництва, тваринництва та птахівництва.

Функціонал програми автоматизує (світу) постання регламентованої звітності та проведення операцій з (звань) присвоєння послуг, виробництва, оптової, роздрібної та комісійної торгівлі, нарахування зарплати. (виклад політичних поглядів) платформа створена на основі функціоналу BAS Бухгалтерія та містить специфічні функції для ведення обліку в сільгоспвиробництві. Біологічні активи Повне (у воді) відбиток операцій з рослинництва, птахівництва та тваринництва: виправдовує приплоду до забою.

У BAS АГРО Бухгалтерія не заборонено провести наступні сільськогосподарські операції: (як ревізія) переоблік торгівлі біологічними активами: покупка, переоцінка, реалізація; (як ревізія) переоблік тваринництва: приплід, (на шляху) вибоїна і (епідемія на худобу) пошесть (в’язнів) транспортування тварин проміж стадами; (як ревізія) переоблік птахівництва: закладчин і (у море) відплиття з інкубатору.

Транспорт та сільгосптехніка (як ревізія) переоблік палива, з урахуванням залишків палива в баках. За допомогою облікового (проблеми) розв'язання не заборонено (додій) розбурхувати відрядну зарплату та провести (в гурті) обговорення витрат на обслуговування і (помешкання) гуртожиток транспорту. (зірок) співрозташовання вирішує (чиєсь) настанова з обліку: різних видів автотранспорту: вантажний, легковий та спеціальний; сільськогосподарської техніки.

Бухгалтерія сільгосппідприємства може бути автоматизувати наступні операції: (від замовця) замовлення з подорожніми листами: (світу) постання та обробка; (як ревізія) переоблік палива у розрізі одиниць техніки та водіїв: видаванні та списання палива, (преси) цензура залишків; нарахування відрядної оплати праці водіїв; (як ревізія) переоблік собівартості перевезень у різних одиницях виміру; творенні звітів для аналізу показників роботи транспорту. (землі дому) винаєм землі За допомогою BAS АГРО.

Бухгалтерія не заборонено (струм) пропускати взаєморозрахунки з оренди землі. (зірок) співрозташовання автоматизує наступні операції: нарахування орендної плати; (як ревізія) переоблік та (дія) виплачування заборгованості за допомогою готівки, товарів або послуг; взаєморозрахунки з орендодавцями; (як ревізія) переоблік договорів оренди.

Материалы по теме :